| Merknaam: | Solarose |
| Modelnummer: | Stapel 10+10,24KWH |
| MOQ: | 10 |
| Prijs: | negotiable |
| Leveringstermijn: | 35 dagen |
Product beschrijving:
Deze 10KW zonne-energiecentrale met 10,24kWh batterij is op maat gemaakt voor residentiële back-up. Met een alles-in-één ontwerp, modulaire schaalbaarheid en slimme bediening, levert het betrouwbare en veilige stroom, zelfs in off-grid omstandigheden. Er is één batterijpakket.
Technische parameters
| Omvormer Uitgangsvermogen | 10KW |
| Batterijcapaciteit | 200Ah (51.2V) |
| Totale Energie | 10,24kWh |
| Laadspanning | 58.0V |
| Afsluitontlaadspanning | 42.0V |
| Max. Laad-/Ontlaadstromen | 200A / 220A |
| Piekontlaadstroom | 200A |
| PV Ingangsvermogen | 10500W |
| MPPT Spanningbereik | 90–450VDC |
| Uitgangsspanning | 230Vac ±5%, 50/60Hz |
| Communicatiepoorten | RS485 / CAN / WiFi |
Voordelen:
10KW zuivere sinusgolfomvormer voedt huishoudelijke apparaten soepel
10,24kWh LiFePO4-batterij biedt duurzame en veilige energieopslag
Stapelbaar modulair batterijontwerp voor toekomstige capaciteitsuitbreiding
MPPT-controller ondersteunt brede spannings PV-ingang
Dubbele communicatie (RS485/CAN/WiFi) maakt slimme bediening op afstand mogelijk
Compacte alles-in-één vormfactor bespaart installatieruimte
Snel opladen ondersteunt 200A ingang voor efficiëntie
Geschikt voor back-up thuis, stroomuitval en energieonafhankelijkheid
Productdetails:
![]()
Fabriekswerkplaats:
![]()
![]()