| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | Συγκέντρωση 10+10,24KWH |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 35 ημέρες |
Περιγραφή προϊόντος:
Αυτός ο σταθμός παραγωγής ηλιακής ενέργειας 10KW με μπαταρία 10,24kWh είναι προσαρμοσμένος για εφεδρική χρήση σε οικίες. Διαθέτει σχεδιασμό all-in-one, αρθρωτή επεκτασιμότητα και έξυπνο έλεγχο, παρέχοντας αξιόπιστη και ασφαλή ισχύ ακόμη και σε συνθήκες εκτός δικτύου. Υπάρχει ένα πακέτο μπαταριών.
Τεχνική παράμετρος
| Ισχύς εξόδου μετατροπέα | 10KW |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 200Ah (51.2V) |
| Συνολική ενέργεια | 10.24kWh |
| Τάση φόρτισης | 58.0V |
| Τάση αποκοπής εκφόρτισης | 42.0V |
| Μέγιστα ρεύματα φόρτισης/εκφόρτισης | 200A / 220A |
| Ρεύμα αιχμής εκφόρτισης | 200A |
| Ισχύς εισόδου PV | 10500W |
| Εύρος τάσης MPPT | 90–450VDC |
| Τάση εξόδου | 230Vac ±5%, 50/60Hz |
| Θύρες επικοινωνίας | RS485 / CAN / WiFi |
Πλεονεκτήματα χαρακτηριστικών:
Μετατροπέας καθαρού ημιτονοειδούς κύματος 10KW τροφοδοτεί ομαλά τις οικιακές συσκευές
Η μπαταρία LiFePO4 10,24kWh προσφέρει ανθεκτική και ασφαλή αποθήκευση ενέργειας
Σχεδιασμός αρθρωτής μπαταρίας που στοιβάζεται για μελλοντική επέκταση χωρητικότητας
Ο ελεγκτής MPPT υποστηρίζει ευρύ φάσμα τάσης εισόδου PV
Η διπλή επικοινωνία (RS485/CAN/WiFi) επιτρέπει τον απομακρυσμένο έξυπνο έλεγχο
Ο συμπαγής συντελεστής all-in-one εξοικονομεί χώρο εγκατάστασης
Η γρήγορη φόρτιση υποστηρίζει είσοδο 200A για απόδοση
Κατάλληλο για εφεδρική χρήση στο σπίτι, διακοπές ρεύματος και ενεργειακή ανεξαρτησία
Λεπτομέρειες προϊόντος:
![]()
Εργαστήριο εργοστασίου:
![]()
![]()