| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | Ηλιακό πάνελ TOPCON 610W διπλού τζάμι |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 25 ΗΜΕΡΕΣ |
610W Διπλού Υαλοπίνακα TOPCon Ηλιακό Πάνελ Μακράς Διάρκειας για Εφαρμογές Κοινής Ωφέλειας
Περιγραφή προϊόντος:
Αυτό το ηλιακό πάνελ 610W βασίζεται στην τεχνολογία κυψελών TOPCon υψηλής απόδοσης και προστατεύεται από περίβλημα γυαλιού-σε-γυαλί για ανώτερη ανθεκτικότητα και αντοχή. Παρέχει απόδοση μετατροπής ενέργειας 21,8% και έχει κορυφαία διατήρηση ισχύος 85,74% μετά από 30 χρόνια. Ιδανικό για βιομηχανικές στέγες και πεδία κοινής ωφέλειας, αποδίδει αξιόπιστα σε διάφορα κλίματα και εδάφη, με εξαιρετική απόδοση σε χαμηλό φως και υψηλή θερμοκρασία.
Τεχνική παράμετρος
| Ονομαστική Ισχύς | 610W |
| Τάση / Ρεύμα Λειτουργίας | 45.62V / 13.38A |
| Τάση / Ρεύμα Ανοικτού Κυκλώματος | 56.12V / 14.01A |
| Απόδοση | 21.80% |
| Διαστάσεις | 2278 × 1134 × 30 mm |
| Μάζα | 31KG |
| Διάρκεια Ζωής | 30 Έτη |
| Διατήρηση Εξόδου (10/30 έτη) | 95.4% / 85.74% |
Πλεονεκτήματα Χαρακτηριστικών:
Τεχνολογία τύπου N υψηλής απόδοσης
Στιβαρός σχεδιασμός διπλού γυαλιού με ανώτερη αντοχή
Σταθερή απόδοση για δεκαετίες
Υποβάθμιση πρώτου έτους<1%
Ανθεκτικό σε PID, LID και ψεκασμό αλατιού
Εξαιρετικό για ηλιακά πεδία επί εδάφους
Σταθερό σε υψηλή υγρασία και θερμοκρασία
Χαμηλές απαιτήσεις συντήρησης
Λειτουργία τοποθεσίας:
![]()
Εργαστήριο εργοστασίου:
![]()
![]()
![]()