| نام تجاری: | Solarose |
| شماره مدل: | پانل خورشیدی Topcon 610W Double Enlazing |
| مقدار تولیدی: | 10 |
| قیمت: | negotiable |
| زمان تحویل: | 25 روز |
۶۱۰ وات شیشه دوگانه TOPCon پانل خورشیدی ماژول طولانی مدت برای کاربردهای کاربردی
توضیحات محصول:
این ماژول خورشیدی 610 وات بر اساس فناوری سلول TOPCon با عملکرد بالا ساخته شده و توسط یک محفظه شیشه ای برای دوام و قدرت برتر محافظت می شود.آن را به یک بهره وری تبدیل انرژی از 21.8٪ و دارای حفظ قدرت پیشرو در صنعت 85.74٪ بعد از 30 سال است. کاملا مناسب برای سقف های صنعتی و زمینه های مقیاس کاربردی، در اقلیم های مختلف و زمین های مختلف به طور قابل اعتماد انجام می شود،با کارایی عالی در نور کم و دمای بالا.
پارامتر فنی
| قدرت نامی | 610W |
| ولتاژ کار / جریان | 45.62V / 13.38A |
| ولتاژ باز / جریان | 56.12V / 14.01A |
| کارایی | 21.80 درصد |
| ابعاد | 2278 × 1134 × 30 میلی متر |
| ماسا | ۳۱ کیلوگرم |
| زندگی خدمت | سی سال |
| حفظ محصول (10/30 سال) | 95.4 درصد / 85.74 درصد |
مزاياي خاص:
تکنولوژی N-type با کارایی بالا
طراحی شیشه ای دوگانه قوی با مقاومت برتر
تولید ثابت در طول دهه ها
تخریب در سال اول < ۱٪
مقاومت در برابر PID، LID و اسپری نمک
برای میدان های خورشیدی مناسب
در رطوبت و دمای بالا پایدار است
الزامات نگهداری کم
عملیات سایت:
![]()
کارگاه کارخانه:
![]()
![]()
![]()