| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | Μεταφορικός σταθμός ηλεκτρικής ενέργειας 600w |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 25 ΗΜΕΡΕΣ |
Φορητή Γεννήτρια Ηλιακής Ενέργειας 600W Lifepo4 Compact Powerbank
Περιγραφή προϊόντος:
Αυτή η φορητή γεννήτρια ηλιακής ενέργειας 600W είναι η συμπαγής εφεδρική λύση σας για το σπίτι και τα ταξίδια. Επαναφορτιζόμενη από AC ή ηλιακή είσοδο, διαθέτει γρήγορη φόρτιση και ένα στιβαρό σύστημα μπαταρίας LiFePO4 για μεγάλη διάρκεια ζωής. Με καθολική έξοδο AC, αυτή η γεννήτρια τροφοδοτεί με ασφάλεια τηλέφωνα, φορητούς υπολογιστές, drones και μικρές συσκευές κατά τη διάρκεια διακοπών ρεύματος ή κατά τη διάρκεια κάμπινγκ. Αξιόπιστη, αποδοτική και φιλική προς το περιβάλλον.
Τεχνική παράμετρος
| Χαρακτηριστικό | Λεπτομέρειες |
| Σύστημα μπαταρίας | LiFePO4 |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 179.2Wh / 268.8Wh |
| Προδιαγραφές μετατροπέα | 600W Pure Sine Wave |
| Χρόνος πλήρους φόρτισης | 2 ώρες |
| Πηγές εισόδου | Δίκτυο / Ηλιακή / Γρήγορη φόρτιση |
| Τάση εξόδου | 100-240V, 50/60Hz |
| Διαστάσεις | 226 x 143 x 182 mm |
| Βάρος αντικειμένου | 3kg |
Πλεονεκτήματα χαρακτηριστικών:
Λεπτομέρειες προϊόντος:
![]()
Εργαστήριο εργοστασίου:
![]()
![]()
![]()