| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | Μονό κύτταρο 1 kWh |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 25 ημέρες |
Περιγραφή του προϊόντος:
Ο μονάρχης ηλιακής ενέργειας 1 kWh είναι σχεδιασμένος για μικρής κλίμακας έργα αποθήκευσης και διανομής ανανεώσιμης ενέργειας.και μακροπρόθεσμη απόδοση για τους εταίρους B2B που αναζητούν αξιόπιστες λύσεις μικροαποθήκευσηςΥποστηρίζοντας τόσο την AC όσο και την ηλιακή είσοδο, η μονάδα παρέχει ονομαστική ισχύ 300W με μέγιστη ισχύ 600W, εξασφαλίζοντας αδιάλειπτη λειτουργία για οικιστικές και ελαφρές εμπορικές εφαρμογές.Το συμπαγές μέγεθος του (290x168x248mm) και το βάρος κάτω από 9kg το καθιστούν κατάλληλο για προσαρμογή OEMΟ σταθμός αυτός είναι μια επεκτάσιμη λύση αποθήκευσης ενέργειας εισόδου για την κάλυψη της ζήτησης της αγοράς για φορητά και οικιακά συστήματα ασφαλείας.
Τεχνική παράμετρος
| Ειδικότητα | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Ηλιακή κυψέλη | LiFePO4, μονάδα μονοκύτταρου |
| Επιλογές χωρητικότητας | 280Ah / 314Ah |
| Αποθήκευση ενέργειας | 896Wh ή 1004Wh |
| Εισαγωγή εναλλακτικού ρεύματος | 220V/110V, 300W, 45-65Hz |
| Εισφορά PV | 12-60V, μέγιστο 200W |
| Εναλλακτική ισχύς | 300W ονομαστική, 600W κορυφή, καθαρό κύμα sinus |
| Έξοδος USB | 2×USB-A (20W), 1×USB-C (20W) |
| Μέγεθος / βάρος | 290×168×248mm / ≤9kg |
Ειδικά πλεονεκτήματα:
Πληροφορίες για το προϊόν:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Εργαστήριο:
![]()
![]()