| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | 2200W 2016Wh |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 25 ημέρες |
Περιγραφή του προϊόντος:
Αυτή η ηλεκτρική γεννήτρια ηλιακής ενέργειας 2400W είναι σχεδιασμένη για διανομείς και παρόχους λύσεων που αναζητούν μια μονάδα αποθήκευσης ενέργειας μεγάλης χωρητικότητας και μακράς διάρκειας για οικιστικές και ελαφρές εμπορικές εφαρμογές.Η μπαταρία 2000Wh LiFePO4 εξασφαλίζει σταθερή και ασφαλή απόδοση, ενώ ο καθαρός μετατροπέας κυμάτων σινού 2400W παρέχει καθαρή ενέργεια σε οικιακές συσκευές, μικρούς εξοπλισμούς γραφείου, συστήματα υποστήριξης στο σπίτι και εξωτερικές λειτουργίες.Με γρήγορη επαναφόρτιση 2 ωρών και ευέλικτες μεθόδους εισόδου, συμπεριλαμβανομένης της ηλιακής ενέργειαςΗ δυνατότητα 10ms UPS αποτρέπει διακοπές ρεύματος κατά τη διάρκεια διακοπών,προσφέροντας μια ιδανική λύση υποστήριξης για τα σπίτιαΗ ανθεκτική κατασκευή, το μεγάλο αποθεματικό ενέργειας και η μακρά διάρκεια ζωής το καθιστούν εξαιρετική επιλογή για τους χονδρέμπορους και τους συνεργάτες OEM.
Τεχνική παράμετρος
| Ειδικότητα | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Χημεία μπαταριών | Ασφαλή κύτταρα υψηλού κύκλου LiFePO4 |
| Ενέργεια | 2000Wh |
| Δυναμικό παραγωγής | 2400W συνεχές καθαρό κύμα sinus |
| Γρήγορη φόρτιση AC | 1200W 2 ώρες πλήρης φόρτιση |
| Ηλιακή συμβατότητα | Ηλιακή είσοδος MPPT 1500W |
| Δυναμική τάση | 110V/60Hz ή 220-240V/50Hz |
| Λειτουργία εφεδρικής λειτουργίας UPS | Χρόνος μεταφοράς 10 ms |
| Τυπικό πακέτο | Μονάδα Δυναμικό καλώδιο Εγχειρίδιο Συσκευές τσάντα Καλώδιο αυτοκινήτου (προαιρετικό) |
Ειδικά πλεονεκτήματα:
Κατασκευασμένο για διανομείς και παρόχους ενεργειακών λύσεων για κατοικίες
2000Wh αποθήκευση κατάλληλη για οικιακό εφεδρικό ή ελαφρύ εμπορικό φορτίο
2400W μετατροπέας χειριστήρια ψυγεία εργαλεία συσκευές επικοινωνίας
Η ταχεία επαναφόρτιση AC υποστηρίζει την ταχεία στροφή για ενοικίαση ή χρήση στόλου
Ασφαλής χημεία μπαταριών LiFePO4 με μακρύ κύκλο
Υποστήριξη ευρείας τάσης για την παγκόσμια διανομή της αγοράς
Η ηλιακή ενέργεια έως 1500 W ενισχύει τη συμβατότητα με τις ανανεώσιμες πηγές ενέργειας
Έτοιμοι για λευκή ετικέτα ή OEM branding για τους εταίρους
Πληροφορίες για το προϊόν:
Εργαστήριο:
![]()
![]()
![]()