| نام تجاری: | Solarose |
| شماره مدل: | 2200W 2016WH |
| مقدار تولیدی: | 10 |
| قیمت: | negotiable |
| زمان تحویل: | 25 روز |
توضیحات محصول:
این ژنراتور خورشیدی 2400 وات برای خانه برای توزیع کنندگان و ارائه دهندگان راه حل طراحی شده است که به دنبال یک واحد ذخیره سازی انرژی بلند مدت و با ظرفیت بالا برای کاربردهای مسکونی و تجاری سبک هستند.باتری 2000Wh LiFePO4 عملکرد پایدار و ایمن را تضمین می کند، در حالی که اینورتر امواج سینوسی خالص 2400W انرژی پاک را به لوازم خانگی، تجهیزات اداری کوچک، سیستم های پشتیبان خانگی و عملیات در فضای باز ارائه می دهد.با شارژ سریع 2 ساعت و روش های ورستور ورودی از جمله خورشیدی، AC و شارژ خودرو، این واحد برای سناریوهای مختلف استفاده و استفاده طولانی مدت مناسب است. قابلیت UPS 10ms آن از قطع برق در هنگام قطع شدن جلوگیری می کند،ارائه یک راه حل پشتیبان ایده آل برای خانه ها، مغازه ها و کسب و کارهای کوچک. ساخت قوی، ذخیره انرژی بزرگ و عمر طولانی آن را انتخاب عالی برای عمده فروشان و شرکای OEM می کند.
پارامتر فنی
| ویژگی | جزئیات |
|---|---|
| شیمی باتری | LiFePO4 سلول های چرخه بالا امن |
| ظرفیت انرژی | 2000Wh |
| ظرفیت تولید | 2400W امواج سینوس خالص مداوم |
| شارژ سریع AC | 1200 وات 2 ساعت شارژ کامل |
| سازگاری خورشیدی | MPPT ورودی خورشیدی 1500W |
| ولتاژ خروجی | 110V/60Hz یا 220-240V/50Hz |
| حالت پشتیبان UPS | زمان انتقال 10ms |
| بسته استاندارد | واحد کابل برق دستی کیف لوازم جانبی کابل ماشین ((اختیاری) |
مزاياي خاص:
ساخت برای توزیع کنندگان و ارائه دهندگان راه حل های انرژی مسکونی
2000Wh ذخیره سازی مناسب برای پشتیبان خانگی یا بار تجاری سبک
2400W دستگیره های اینورتر یخچال ابزار دستگاه های ارتباطی
شارژ سریع AC از بازگشت سریع برای اجاره یا استفاده از ناوگان پشتیبانی می کند
شیمی باتری های طولانی مدت LiFePO4
پشتیبانی ولتاژ گسترده برای توزیع بازار جهانی
استفاده از انرژی خورشیدی تا 1500 وات، سازگاری با انرژی های تجدید پذیر را افزایش می دهد
آماده برای مارک سفید یا نام تجاری OEM برای شرکا
جزئیات محصول:
کارگاه کارخانه:
![]()
![]()
![]()