| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
Αυτός ο ταχύτερος φορτιστής ηλεκτρικών οχημάτων ηλεκτρικού ρεύματος 120kW DC έχει σχεδιαστεί για εμπορικούς φορείς εκμετάλλευσης στόλων, προγραμματιστές έργων, εργολάβους EPC και χονδρικούς διανομείς σε όλη την Ευρώπη.Σχεδιασμένο για ενσωμάτωση σε σταθμούς παραγωγής ηλιακής ενέργειας μεγάλης κλίμακας, το σύστημα υποστηρίζει σενάρια φόρτισης πολλαπλών οχημάτων και κύκλους υψηλής φόρτισης που απαιτούνται από τις υποδομές B2B.Η διαμόρφωσή του με διπλό όπλο 250A εξασφαλίζει ταχεία φόρτιση για σύγχρονα ηλεκτρικά οχήματα που λειτουργούν σε 150-1000VΜε AC400V τριστάσια είσοδο, προστασία IP55 βιομηχανικού επιπέδου και 10.Εικονική οθόνη HMI 1 ιντσώνΤο φορτιστή εξασφαλίζει αξιόπιστη και σταθερή λειτουργία σε απαιτητικά περιβάλλοντα.και μεγάλες εμπορικές αναπτύξεις.
Προσαρμοσμένα χαρακτηριστικά
| Ειδικότητα | Περιγραφή |
|---|---|
| Σχήμα | GRD08-120SDE |
| Τύπος εισόδου | Τριφογενής AC400V |
| Διασύνδεση εξόδου | Πυροβόλα διπλής ταχείας φόρτισης συνεχούς ρεύματος |
| Μέγιστο ρεύμα | 250A ανά συνδετήρα |
| Δυναμική τάση | 150-1000VDC |
| Εμφάνιση | 10.1" βιομηχανική έγχρωμη οθόνη αφής |
| Προστασία | Αξιολόγηση εξωτερικού IP55 |
| Δίκτυο | Ηλεκτρονική σύνδεση Ethernet + τηλεπαρακολούθηση 4G |
Υψηλής ισχύος 120kW συνεχούς ροής προσαρμοσμένη για εμπορικούς στόλους ηλεκτρικών οχημάτων
Το σχεδιασμό 250A με διπλό όπλο αυξάνει την αποτελεσματικότητα του κύκλου εργασιών για τους σταθμούς
Υποστηρίζει την εξατομίκευση OEM/ODM για τους Ευρωπαίους διανομείς
Πλήρως συμβατή με υποδομές φόρτισης με ηλιακή ενέργεια
Ευρύ φάσμα φόρτισης 150-1000V για πλατφόρμες ηλεκτρικών οχημάτων νέας γενιάς
Κατασκευή βιομηχανικής ποιότητας IP55 για μακροχρόνια χρήση σε εξωτερικούς χώρους
Απομακρυσμένη παρακολούθηση για B2B λειτουργία και διαχείριση και φορείς εκμετάλλευσης δικτύου
Γρήγορη ολοκλήρωση με EPC, εγκαταστάτες, OEM και συνεργάτες στόλου
Ενσωματωμένος σταθμός φόρτισης ηλεκτρικών οχημάτων
![]()
![]()
![]()