| مقدار تولیدی: | 10 |
| قیمت: | negotiable |
این شارژر سریع 120 کیلو وات DC EV برای اپراتورهای ناوگان تجاری، توسعه دهندگان پروژه، پیمانکاران EPC و توزیع کنندگان عمده در سراسر اروپا طراحی شده است.طراحی شده برای ادغام با نیروگاه های بزرگ خورشیدی، این سیستم از سناریوهای شارژ چند وسیله نقلیه و چرخه های سنگین مورد نیاز زیرساخت های B2B پشتیبانی می کند.پیکربندی دو تفنگ 250A آن شارژ سریع برای وسایل نقلیه الکتریکی مدرن را که در 150V1000V کار می کنند تضمین می کندبا ورودی سه فاز AC400V، حفاظت IP55 درجه صنعتی و 10 ولتصفحه لمسی HMI 1 اینچی، شارژر عملکرد قابل اعتماد و پایدار را در محیط های سخت تضمین می کند. همچنین از نظارت از راه دور و O&M از طریق اترنت / 4G پشتیبانی می کند تا نیازهای یکپارچه سازان، شرکای OEM / ODM را برآورده کند.و استفاده های تجاری بزرگ.
ویژگی های سفارشی
| ویژگی | توضیحات |
|---|---|
| مدل | GRD08-120SDE |
| نوع ورودی | AC400V سه فاز |
| رابط خروجی | تفنگ های شارژ سریع دوگانه DC |
| حداکثر جریان | 250A در هر کانکتور |
| ولتاژ خروجی | 150 ‰ 1000VDC |
| نمايش | 10.1" صفحه لمسی صنعتی رنگی |
| حفاظت | درجه بندی IP55 در فضای باز |
| شبکه | نظارت از راه دور Ethernet + 4G |
خروجی مستقیم 120 کیلو وات با قدرت بالا که برای ناوگان خودروهای تجاری طراحی شده است
طراحی دو تفنگ 250A باعث افزایش بهره وری گردش برای ایستگاه ها می شود
پشتیبانی از سفارشی سازی OEM / ODM برای توزیع کنندگان اروپایی
کاملا با زیرساخت های شارژ خورشیدی سازگار است
محدوده شارژ گسترده 150-1000 ولت برای پلتفرم های نسل جدید EV
ساخت و ساز IP55 درجه صنعتی برای استفاده طولانی مدت در فضای باز
نظارت از راه دور برای B2B O&M و اپراتورهای شبکه
ادغام سریع با EPC، نصب کنندگان، OEM و شرکای ناوگان
ایستگاه شارژ PV یکپارچه EV
![]()
![]()
![]()