| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | Μονό κύτταρο 1 kWh |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 25 ΗΜΕΡΕΣ |
Περιγραφή του προϊόντος:
Αυτή η 1kWh ηλιακή γεννήτρια για το σπίτι είναι κατασκευασμένη για λιανοπωλητές, εισαγωγείς, διανομείς και OEM μάρκες που στοχεύουν στις αγορές κατοικιών.επιδόσεις μακροχρόνιου κύκλου για οικιακά ηλεκτρονικά, μικρές συσκευές, φωτισμό και σενάρια έκτακτης ανάγκης.
Η καθαρή ισχύς κυματισμού αγωγού AC 300W εξασφαλίζει σταθερή απόδοση για καθημερινές συσκευές, ενώ η δυνατότητα ηλιακής φόρτισης επιτρέπει στους χρήστες να σχηματίσουν ένα αποτελεσματικό σύστημα ανανεώσιμης ενέργειας στο σπίτι.Με ένα συμπαγές αποτύπωμα και διαισθητικούς δείκτες LED, αυτή η γεννήτρια είναι ιδανική για την οικογενειακή προετοιμασία, τις εξωτερικές δραστηριότητες, και την ανάγκη του σπιτιού.
Για τους αγοραστές B2B, η μονάδα υποστηρίζει την εμπορική επωνυμία OEM, τη χονδρική διανομή και την ενσωμάτωση του συστήματος με φορητά ηλιακά πάνελ.
Τεχνική παράμετρος
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Τύπος μπαταρίας | LiFePO4 |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1kWh |
| Κατηγορία ισχύος | 300W |
| Ηλιακή εισροή | Μέγιστο 200W |
| Πορτ USB | USB A × 2 USB C × 1 |
| Δέσμευση AC | C14 εισροή / AC έξοδος |
| Δείκτες | 4 Επίπεδο μπαταρίας LED |
| Βάρος του προϊόντος | ≤ 5 kg |
Ειδικά πλεονεκτήματα:
Πληροφορίες για το προϊόν:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Εργαστήριο:
![]()
![]()