| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | Στοίβα 10+43KWH |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 35 ημέρες |
Ηλιακή γεννήτρια στο σπίτι
Περιγραφή του προϊόντος:
Ο All-in-One 5KW + 35.84kWh οικιακός ηλιακός γεννήτης έχει αναπτυχθεί για διανομείς, εγκαταστάτες και παρόχους ενεργειακών λύσεων που προμηθεύουν οικιακά συστήματα υποστήριξης.Η κατακόρυφη δομή της μπαταρίας επιτρέπει στους ιδιοκτήτες σπιτιών να επεκτείνουν τη χωρητικότητα αποθήκευσης χωρίς περίπλοκη καλωδίωσηΟι μονάδες μπαταρίας LiFePO4 παρέχουν υψηλή ασφάλεια, μακρά διάρκεια ζωής και σταθερή απόδοση κατά τη διάρκεια διακοπών ρεύματος.230V, και δυνατότητα υβριδικής φόρτισης μέσω ηλιακών και εναλλασσόμενων πηγών, το σύστημα υποστηρίζει τα εφεδρικά φορτία ολόκληρου του σπιτιού όπως ψυγεία, φωτισμός, συσκευές επικοινωνίας και βασικές συσκευές.Ενσωματωμένες θύρες επικοινωνίας (RS485/CAN/RJ45) επιτρέπουν έξυπνη παρακολούθηση και απομακρυσμένη συντήρηση, βοηθώντας τους εμπόρους να μειώσουν τις εργασίες μετά την πώληση και να βελτιώσουν την αποτελεσματικότητα της εγκατάστασης.
Τεχνική παράμετρος
| Ειδικότητα | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Ενέργεια | 350,84 kWh για οικιακή υποστήριξη |
| Έκδοση μετατροπέα | 5KW συνεχής |
| Τύπος μπαταρίας | Μονάδες στοιβάσματος LiFePO4 |
| Συχνότητα | 50/60Hz επιλέξιμες |
| ρεύμα φόρτισης | Πρότυπο 100A |
| Επικοινωνία | RS485 / CAN / RJ45 |
| Σημαντικό ρεύμα | 150A |
| Υπόθεση χρήσης | Σχέδια οικιστικών κτιρίων ESS / αντιπροσώπων |
Ειδικά πλεονεκτήματα:
Σχεδιασμένο για κατοικίες και εγκαταστάτες
Συγκεντρώσιμη δομή μπαταρίας για εύκολη επέκταση του σπιτιού
Η χημεία του LiFePO4 εξασφαλίζει ασφαλή μακροχρόνια χρήση στο σπίτι
Η υβριδική φόρτιση υποστηρίζει την ταχεία φόρτιση από την ηλιακή ενέργεια και το δίκτυο
Η έξοδος 230V σταθεροποιεί βασικά κυκλώματα οικιακής χρήσης.
Η έξυπνη επικοινωνία επιτρέπει την τηλεπαρακολούθηση
Ιδανικό για την ενεργειακή ανεξαρτησία του σπιτιού και την εφεδρική λειτουργία σε περίπτωση διακοπής
Ελκυστικό για τους διανομείς που αναζητούν προϊόντα ESS υψηλού περιθωρίου
Πληροφορίες για το προϊόν:
![]()
Εργαστήριο:
![]()
![]()