| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | Μονό κύτταρο 1 kWh |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 25 ΗΜΕΡΕΣ |
Περιγραφή του προϊόντος:
Αυτός ο φορητός ηλιακός σταθμός ισχύος 300W 1kWh είναι σχεδιασμένος για διανομείς και επαγγελματίες ολοκληρωτές ηλιακών λύσεων που χρειάζονται αξιόπιστη αποθήκευση μικρής χωρητικότητας για εξωτερικές εφαρμογές,κινητοί σταθμοί εργασίαςΕξοπλισμένο με ανθεκτικά κύτταρα LiFePO4 και διπλή αρχιτεκτονική φόρτισης AC/PV, εξασφαλίζει υψηλή διάρκεια κύκλου και σταθερή απόδοση υπό συνεχή χρήση στο πεδίο.Με μετατροπέα καθαρής ακτινοβολίας 300W και πολλαπλές θύρες DC/USB, υποστηρίζει ένα ευρύ φάσμα συσκευών χαμηλής ισχύος για επιχειρήσεις ενοικίασης κατασκηνώσεων, προμηθευτές εξοπλισμού έκτακτης ανάγκης και εμπορικά ηλιακά κιτ.Ο συμπαγής σχεδιασμός 9kg και η αποτελεσματικότητα φόρτισης 88% PV το καθιστούν ιδανικό για τις πωλήσεις σε πακέτο με αναδιπλώσιμα ηλιακά πάνελ. OEM χρώμα, λογότυπο, και συσκευασία προσαρμογή είναι διαθέσιμα για τις orders χύδην.
Τεχνική παράμετρος
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Χημεία μπαταριών | LiFePO4 Μεγάλος κύκλος |
| Επιλογές ενέργειας | 896Wh / 1004Wh |
| Εναλλακτική ισχύς | 300W Ρυθμισμένο 600W Πάνω |
| Φωτοβολταϊκή φόρτιση | 1260V XT60 200W μέγιστο |
| Πορτ USB | Δικτυακό τόπο: |
| Εισαγωγή εναλλακτικού ρεύματος | 300W 220V/110V |
| Μέθοδος ψύξης | Δυναμική ψύξη ανεμιστήρα |
| Καθαρό βάρος | ≤ 9 kg |
Ειδικά πλεονεκτήματα:
Πληροφορίες για το προϊόν:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Εργαστήριο:
![]()
![]()