| نام تجاری: | Solarose |
| شماره مدل: | تک سلول 1 کیلووات ساعت |
| مقدار تولیدی: | 10 |
| قیمت: | negotiable |
| زمان تحویل: | 25 روز |
توضیحات محصول:
این نیروگاه خورشیدی قابل حمل 300W 1kWh برای توزیع کنندگان و یکپارچه سازان حرفه ای راه حل های خورشیدی طراحی شده است که نیاز به ذخیره سازی قابل اعتماد با ظرفیت کوچک برای کاربردهای بیرونی دارند،ایستگاه های کاری متحرک، و سیستم های پشتیبان کار سبک. مجهز به سلول های ماندگار LiFePO4 و معماری شارژ دوگانه AC / PV ، عمر چرخه بلند و خروجی پایدار را تحت استفاده مستمر در زمینه تضمین می کند.با یک اینورتر 300 وات خالص و چندین پورت DC / USB، از طیف گسترده ای از دستگاه های کم مصرف برای مشاغل اجاره کمپینگ، تامین کنندگان تجهیزات اورژانسی و کیت های خورشیدی تجاری پشتیبانی می کند.طراحی فشرده 9 کیلوگرم و بهره وری شارژ 88٪ PV آن را برای فروش بسته بندی با پنل های خورشیدی تاشو ایده آل می کند. OEM رنگ ، لوگو و بسته بندی سفارشی برای سفارشات انبوه در دسترس است.
پارامتر فنی
| ویژگی | ارزش |
|---|---|
| شیمی باتری | LiFePO4 چرخه طولانی |
| گزینه های انرژی | 896Wh / 1004Wh |
| خروجی AC | 300W حداکثر قدرت 600W |
| شارژ فتو | 1260V XT60 200W حداکثر |
| پورت های USB | USB-A QC3.0 / USB-C 20W |
| ورودی AC | 300W 220V/110V |
| روش خنک کننده | خنک سازی اجباری با فن |
| وزن خالص | ≤9 کیلوگرم |
مزاياي خاص:
جزئیات محصول:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
کارگاه کارخانه:
![]()
![]()