| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | Όλα σε ένα 5+10 |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 25 μέρες |
Περιγραφή του προϊόντος:
Το ολοκληρωμένο 10kW 15.Ο 36kWh οικιακός ηλιακός γεννήτης είναι μια συμπαγή και αξιόπιστη λύση αποθήκευσης ενέργειας που αναπτύχθηκε για οικιακά συστήματα ηλιακής ενέργειας που τροφοδοτούνται μέσω επαγγελματικών διανεμητικών καναλιώνΣε αντίθεση με τις φορητές γεννήτριες, η μονάδα αυτή είναι σχεδιασμένη ως σταθερό εγκατεστημένο σύστημα ενέργειας στο σπίτι, παρέχοντας σταθερή ενέργεια για την καθημερινή κατανάλωση του νοικοκυριού και την επείγουσα υποστήριξη.
Το σύστημα ενσωματώνει έναν μετατροπέα υψηλών επιδόσεων με μπαταρία LiFePO4 15,36 kWh, εξασφαλίζοντας ασφαλή λειτουργία, μακρά διάρκεια ζωής και υψηλή ενεργειακή απόδοση.Με υποστήριξη μέχρι 5kW PV εισόδου και ευρύ φάσμα τάσης, η γεννήτρια μπορεί να προσαρμοστεί σε διάφορες ηλιακές διαμορφώσεις στην οροφή που χρησιμοποιούνται συνήθως σε ευρωπαϊκά και βορειοαμερικανικά σπίτια.
Οι έξυπνες διεπαφές επικοινωνίας και το ενσωματωμένο WiFi επιτρέπουν την απομακρυσμένη παρακολούθηση, την παρακολούθηση της απόδοσης και τη διάγνωση του συστήματος, βοηθώντας τους εγκαταστάτες και τους παρόχους υπηρεσιών να μειώσουν τον φόρτο εργασίας συντήρησης.Αυτό το προϊόν είναι κατάλληλο για τα οικιακά σήματα ηλιακών λύσεων, οικιακές εταιρείες EPC και διανομείς που επιθυμούν να προσφέρουν μια κλιμακώσιμη, ολοκληρωμένη οικιακή ηλιακή γεννήτρια χωρίς σύνθετη συναρμολόγηση συστήματος.
Τεχνική παράμετρος
| Ειδικότητα | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Κατηγορία προϊόντων | Ενσωματωμένη οικιακή ηλιακή γεννήτρια |
| Δύναμη μετατροπέα | 10kW |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 150,36 kWh |
| Δυναμικό μπαταρίας | 51.2V |
| Τύπος μπαταρίας | Φωσφορικά λιθίου σιδήρου |
| Εναλλακτική ισχύς | 230Vac ± 5% |
| Ηλιακή εισροή | Μέγιστο 5kW |
| Συνδεσιμότητα | WiFi / RS485 / CAN |
Ειδικά πλεονεκτήματα:
Ενσωματωμένος μετατροπέας και μπαταρία για απλοποιημένη οικιακή εγκατάσταση
Η μακροχρόνια μπαταρία LiFePO4 εξασφαλίζει υψηλή ασφάλεια και σταθερότητα
Υποστηρίζει την αυτοκατανάλωση ηλιακής ενέργειας για κατοικίες και την παροχή ηλεκτρικής ενέργειας υποστήριξης
Σύνθετη δομή κατάλληλη για εσωτερικά δωμάτια ενέργειας στο σπίτι
Η έξυπνη παρακολούθηση βελτιώνει την αποτελεσματικότητα της υπηρεσίας μετά την πώληση
Συμβατό με τις κοινές ευρωπαϊκές και αμερικανικές ηλιακές διαμορφώσεις
Σχεδιασμένο για διανομείς και εταίρους EPC για κατοικίες
Μειώνει την πολυπλοκότητα του συστήματος σε σύγκριση με τις αρθρωτές λύσεις
Λεπτομέρειες για το προϊόν
![]()
![]()