| نام تجاری: | Solarose |
| شماره مدل: | پانل خورشیدی تاشو سبک 400W سبک وزن |
| مقدار تولیدی: | 10 |
| قیمت: | negotiable |
| زمان تحویل: | 25 روز |
توضیحات محصول:
طراحی شده برای تحرک و عملکرد بالا، پانل خورشیدی مونو ۶ برابر ۴۰۰ وات بهره وری عالی و دوام بیرونی قوی را ارائه می دهد.وزن کمتری دارد در حالی که عملکرد بیشتری داردساختار قابل تاشو آن برای RV ها، قایق ها و ماجراجویی های خارج از شبکه ایده آل است. با پارچه ضد آب و طراحی بی سیم، آماده است تا انرژی پاک را در هر جایی که سفر می کنید فراهم کند.
پارامتر فنی
| نوع پنل | مونو 6 فول |
| قدرت اوج | ۴۰۰ وات |
| ولتاژ Voc | 31.68 ولت |
| ولتاژ Vmp | 26.4 ولت |
| Imp فعلی | 15.15A |
| جریان مدار کوتاه | 16.66A |
| وزن | 9.2 کیلو |
| کابل | MC4 0.6m |
مزاياي خاص:
تکنولوژی پیشرفته خورشیدی با پلیمر بالا
ساختار فوق العاده سبک و تاشو
400 وات قدرت خروجی، اندازه قابل حمل
پارچه های پوشش داده شده با PVC ضد آب
طراحی پانل بدون شبکه و شیک
اتصال سازگار RS485 / CAN
برای استفاده های دریایی، RV، کمپینگ
با گارانتی یک ساله
جزئیات محصول:
![]()
کارگاه کارخانه:
![]()
![]()