| نام تجاری: | Solarose |
| شماره مدل: | 120 وات |
| مقدار تولیدی: | 10 |
| قیمت: | negotiable |
توضیحات محصول:
این ایستگاه انرژی AC-bus همه کاره، انرژی خورشیدی، ذخیره باتری و شارژر DC فوق سریع خودروهای برقی را ادغام می کند. این سیستم که برای مراکز حمل و نقل شهری و انبارهای ناوگان تجاری طراحی شده است، امکان تعامل پایدار با شبکه، کنترل هوشمند پیشرفته از طریق EMS و سرویس راحت خودروهای برقی با سازگاری OCPP 1.6J را فراهم می کند.
پارامتر فنی
| توان شارژ | 120kW DC |
| نوع تفنگ شارژ | تک/دوگانه، کابل 5 متری |
| محدوده ولتاژ خروجی | 150–1000VDC |
| محدوده جریان خروجی | 0–250A |
| ظرفیت باتری | 699kWh (233kWh × 3 واحد) |
| شیمی باتری | LiFePO₄، سلول های 3.2V/280Ah |
| توان PCS | 125kW |
| ارتباطات | اترنت / 3G / 4G / OCPP1.6J |
مزایای ویژگی:
شارژ DC سریع دو تفنگی 120 کیلووات با محدوده ولتاژ گسترده
EMS هوشمند با نظارت از راه دور و مقیاس بندی باتری مدولار
سیستم های ایمنی داخلی: حفاظت از آتش، UPS و A/C
دوام درجه صنعتی با حفاظت IP54
پروتکل OCPP1.6J، قابلیت همکاری گسترده شارژر را تضمین می کند
جزئیات محصول:
![]()
سناریوی کاربرد:
![]()
![]()
![]()