| Nazwa marki: | Solarose |
| Numer modelu: | Stos 10+10,24 kWh |
| MOQ: | 10 |
| Ceny: | negotiable |
| Czas dostawy: | 35 dni |
Opis produktu:
Ta układająca się 10 kW elektrownia słoneczna posiada 10,24 kWh baterii LiFePO4 i kompaktowy zasięg.i szybkie wdrożenie dla domów lub małych użytków komercyjnychJest jeden zestaw baterii.
Parametry techniczne
| Moc nominalna | 10 kW |
| Napięcie akumulatora | 51.2V |
| Pojemność akumulatora | 200Ah |
| Napięcie ładowania | 58.0V |
| Napięcie rozładowania odcięcia | 42.0V |
| Prąd ładowania | 100A |
| Maksymalny prąd ładowania | 200A |
| Maksymalny prąd rozładowy | 220A |
| Zakres wejścia PV | 90~450VDC |
| Moc wejściowa PV | 10500W |
| Komunikacja | RS485 / WiFi |
Zalety charakterystyczne:
Wyposażenie na urządzenia do produkcji energii elektrycznej
Wspiera wysokie obciążenia rozładowania do 220A szczyt
Wzrost popytu zwiększa zdolność produkcyjną
Inteligentny MPPT maksymalizuje zbiory słoneczne w szerokim napięciu
Trwałe komórki LiFePO4 o długim cyklu życia
Porty podwójnej komunikacji dla zintegrowanych inteligentnych systemów
Kompaktowa konstrukcja wieży zmniejsza powierzchnię podłogi
Idealne dla sklepów, farm i willi z zapotrzebowaniem na energię
Szczegóły produktu:
![]()
Warsztaty fabryczne:
![]()
![]()