| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | Συγκέντρωση 10+10,24KWH |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 35 ημέρες |
Περιγραφή του προϊόντος:
Αυτός ο συσσωρεύσιμος σταθμός ηλιακής ενέργειας 10KW διαθέτει μπαταρία LiFePO4 10,24kWh και συμπαγές αποτύπωμα.και ταχεία ανάπτυξη για σπίτια ή μικρή εμπορική χρήσηΥπάρχει ένα πακέτο μπαταριών.
Τεχνική παράμετρος
| Κατηγορία ισχύος | 10KW |
| Δυναμικό μπαταρίας | 51.2V |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 200Ah |
| Δυνατότητα φόρτισης | 58.0V |
| Τετάρτη | 42.0V |
| ρεύμα φόρτισης | 100A |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης | 200A |
| Μέγιστο ρεύμα εκκένωσης | 220Α |
| Πεδίο εισόδου φωτοβολταϊκών | 90~450VDC |
| Δύναμη εισόδου PV | 10500W |
| Επικοινωνία | RS485 / WiFi |
Ειδικά πλεονεκτήματα:
Σχεδιασμένα για οικιακές ή ελαφρές εμπορικές εφαρμογές ηλιακής ενέργειας
Υποστηρίζει υψηλά φορτία εκφόρτισης έως 220A αιχμής
Ο σχεδιασμός που μπορεί να συσσωρευτεί υποστηρίζει την αναβάθμιση της ικανότητας καθώς αυξάνεται η ζήτηση
Η έξυπνη MPPT μεγιστοποιεί την ηλιακή συγκομιδή σε ευρεία τάση
Ανθεκτικά κύτταρα LiFePO4 με μακρύ κύκλο ζωής
Δύο θύρες επικοινωνίας για ολοκληρωμένα έξυπνα συστήματα
Ο συμπαγής σχεδιασμός του πύργου μειώνει το χώρο του δαπέδου
Ιδανικό για καταστήματα, αγροκτήματα και βίλες με ενεργειακή ζήτηση
Πληροφορίες για το προϊόν:
![]()
Εργαστήριο:
![]()
![]()