| Nazwa marki: | Solarose |
| Numer modelu: | Przenośna elektrownia o mocy 2400 W |
| MOQ: | 10 |
| Ceny: | negotiable |
| Czas dostawy: | 25 dni |
Opis produktu:
Idealna do domowego zasilania awaryjnego lub dłuższych wypraw na zewnątrz, ta przenośna stacja zasilania o mocy 2400W zapewnia czystą i niezawodną energię elektryczną dzięki wydajnemu akumulatorowi LiFePO4. Z wieloma opcjami wejścia i falownikiem czystej sinusoidy, zasila wszystko, od sprzętu medycznego po urządzenia kuchenne. Szybki system ładowania i funkcja inteligentnego UPS sprawiają, że jest to godny zaufania wybór do ochrony przed przerwami w dostawie prądu lub mobilnych rozwiązań energetycznych.
Parametry techniczne
| Typ baterii | LiFePO4 |
| Pojemność baterii | 1843.2–2000Wh |
| Typ falownika | Czysta sinusoida, dwukierunkowy |
| Czas ładowania | ≈2 godziny (szybkie ładowanie 1200W) |
| Kompatybilność wejścia | Ściana / Słońce / Samochód |
| Opóźnienie przełączania UPS | 10ms |
| Rozmiar produktu | 423 × 300 × 287 mm |
| Waga | 26kg |
Zalety:
Szczegóły produktu:
![]()
Warsztat fabryczny:
![]()
![]()
![]()