| Merknaam: | Solarose |
| Modelnummer: | 200W lichtgewicht opvouwbaar zonnepaneel |
| MOQ: | 10 |
| Prijs: | negotiable |
| Leveringstermijn: | 25 DAGEN |
Productbeschrijving:
Het 200W 4-voudige ETFE zonnepaneel is gebouwd voor outdoor stroomliefhebbers. Met 23% efficiëntie en een robuust waterdicht ontwerp is het ideaal voor campers, kamperen en noodstroomsystemen. Lichtgewicht en opvouwbaar, het bevat een 0,6 m MC4-kabel voor naadloze connectiviteit.
Technische parameters
| Piekvermogen | 200W |
| Spanning (Voc) | 23.76V |
| Spanning (Vmp) | 19.8V |
| Stroom (Imp) | 10.1A |
| Efficiëntie | 23% |
| MC4-kabel | 0,6 m |
| Afmetingen uitgevouwen | 2360×545×4 mm |
| Afmetingen opgevouwen | 545×530×45 mm |
Voordelen:
ETFE-coating voor extra duurzaamheid
Opvouwbaar 4-paneels ontwerp, compact en draagbaar
Waterdichte constructie geschikt voor buiten
23% hoge conversie-efficiëntie
Uitgerust met 0,6 m MC4-kabel
Werkt bij extreme temperaturen (-20℃ tot +75℃)
Ideaal voor campers, kamperen, boten en noodstroom
Productdetails:
![]()
Fabriekswerkplaats:
![]()
![]()