| Marka Adı: | Solarose |
| Model Numarası: | 200W hafif katlanabilir güneş paneli |
| Adedi: | 10 |
| Fiyat: | negotiable |
| Teslim Zamanı: | 25 gün |
Ürün tanımı:
200W 4 katlı ETFE güneş paneli, açık hava enerji meraklıları için tasarlanmıştır. %23 verimliliği ve sağlam bir su geçirmez tasarımı ile RV'ler, kamp yapmak ve acil yedek sistemler için idealdir.Hafif ve katlanabilir, sorunsuz bağlantı için 0.6m MC4 kablosu içerir.
Teknik parametreler
| Zirve Gücü | 200W |
| Voltaj (Voc) | 23.76V |
| Voltaj (Vmp) | 19.8V |
| Akım (Imp) | 10.1A |
| Verimlilik | % 23 |
| MC4 Kablosu | 0.6m |
| Boyut Açılmış | 2360×545×4 mm |
| Boyut Katlanmış | 545×530×45 mm |
Özellik Avantajları:
Ek dayanıklılık için ETFE kaplama
Katlanabilir 4 panellik tasarım, kompakt ve taşınabilir
Açık hava için uygun su geçirmez yapı
%23 yüksek dönüşüm verimliliği
0.6m MC4 kablosuyla donatılmış
Aşırı sıcaklıklarda çalışır (-20 °C'den +75 °C'ye)
RV, kamp, tekne ve acil güç için idealdir
Ürün ayrıntıları:
![]()
Fabrika atölyesi:
![]()
![]()