| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | 200W ελαφρύ αναδιπλούμενο ηλιακό πάνελ |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 25 ΗΜΕΡΕΣ |
Περιγραφή του προϊόντος:
Το ηλιακό πάνελ ETFE 200W είναι ιδανικό για RVs, κάμπινγκ και συστήματα έκτακτης ανάγκης.Ελαφρύ και αναδιπλούμενο, περιλαμβάνει ένα καλώδιο MC4 μήκους 0,6 μέτρων για απρόσκοπτη σύνδεση.
Τεχνική παράμετρος
| Δύναμη αιχμής | 200W |
| Τετάρτη | 23.76V |
| Τετάρτη | 19.8V |
| ρεύμα (Imp) | 10.1Α |
| Αποτελεσματικότητα | 23% |
| Καλώδιο MC4 | 0.6m |
| Μέγεθος αναδιπλωμένο | 2360 × 545 × 4 mm |
| Μέγεθος Διπλωμένο | 545 × 530 × 45 mm |
Ειδικά πλεονεκτήματα:
Επιχρισμός από ETFE για επιπλέον αντοχή
Σχεδιασμός αναδιπλούμενου τετραπλάσματος, συμπαγής και φορητού τύπου
Υδροστεγή κατασκευή κατάλληλη για εξωτερικούς χώρους
23% υψηλή απόδοση μετατροπής
Εξοπλισμένο με καλώδιο MC4 μήκους 0,6m
Εργάζεται σε ακραίες θερμοκρασίες (-20°C έως +75°C)
Ιδανικό για τροχόσπιτο, κατασκήνωση, βάρκες, και ενέργεια έκτακτης ανάγκης
Πληροφορίες για το προϊόν:
![]()
Εργαστήριο:
![]()
![]()