| Merknaam: | Solarose |
| Modelnummer: | 120W |
| MOQ: | 10 |
| Prijs: | negotiable |
120kW DC Snellaadstation met 699kWh Batterijopslag DC Bus Geïntegreerde EV-Lader
Productomschrijving:
DC Bus-architectuur zorgt voor ultra-efficiënte directe energieoverdracht van batterijen naar EV's. Geoptimaliseerd voor elektrische logistieke vloten, zonneparkeerplaatsen en industriële laadtoepassingen.
Technische parameters
| Laadvermogen | 120kW DC |
| Type Laadpistool | Enkel/Dubbel, 5-meter kabel |
| Uitgangsspanningsbereik | 150–1000VDC |
| Uitgangsstroombereik | 0–250A |
| Batterijcapaciteit | 699kWh (233kWh × 3 eenheden) |
| Batterijchemie | LiFePO₄, 3.2V/280Ah cellen |
| PCS Vermogen | 125kW |
| Communicatie | Ethernet / 3G / 4G / OCPP1.6J |
Voordelen:
DC bus-architectuur voor minder energieverlies en vereenvoudigde lay-out
Dubbel 120kW EV-laden met volledige protocolcompatibiliteit
699kWh schaalbaar batterijsysteem met modulair brandveilig ontwerp
Intelligent beheer met EMS/BMS en veiligheidsback-up (UPS, airconditioning)
Productdetails:
![]()
Toepassingsscenario:
![]()
![]()
![]()