| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | 120W |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
Σταθμός ταχείας φόρτισης DC 120kW με αποθήκευση μπαταρίας 699kWh, ενσωματωμένος φορτιστής EV DC Bus
Περιγραφή προϊόντος:
Η αρχιτεκτονική DC Bus εξασφαλίζει εξαιρετικά αποδοτική άμεση μεταφορά ενέργειας από τις μπαταρίες στα EV. Βελτιστοποιημένο για στόλους ηλεκτρικής εφοδιαστικής, ηλιακούς χώρους στάθμευσης και βιομηχανικές εφαρμογές φόρτισης.
Τεχνική παράμετρος
| Ισχύς φόρτισης | 120kW DC |
| Τύπος πιστολιού φόρτισης | Μονό/Διπλό, καλώδιο 5 μέτρων |
| Εύρος τάσης εξόδου | 150–1000VDC |
| Εύρος ρεύματος εξόδου | 0–250A |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 699kWh (233kWh × 3 μονάδες) |
| Χημεία μπαταρίας | LiFePO₄, στοιχεία 3.2V/280Ah |
| Ισχύς PCS | 125kW |
| Επικοινωνία | Ethernet / 3G / 4G / OCPP1.6J |
Πλεονεκτήματα χαρακτηριστικών:
Αρχιτεκτονική DC bus για μειωμένη απώλεια ισχύος και απλοποιημένη διάταξη
Διπλή φόρτιση EV 120kW με πλήρη συμβατότητα πρωτοκόλλου
Κλιμακούμενο σύστημα μπαταρίας 699kWh με αρθρωτό, πυρασφαλές σχεδιασμό
Έξυπνη διαχείριση με EMS/BMS και εφεδρική ασφάλεια (UPS, κλιματισμός)
Λεπτομέρειες προϊόντος:
![]()
Σενάριο εφαρμογής:
![]()
![]()
![]()