| نام تجاری: | Solarose |
| شماره مدل: | 120 وات |
| مقدار تولیدی: | 10 |
| قیمت: | negotiable |
ایستگاه شارژ سریع 120kW DC با ذخیره باتری 699kWh شارژر EV یکپارچه اتوبوس DC
توضیحات محصول:
معماری DC Bus انتقال انرژی مستقیم بسیار کارآمد از باتری به EV را تضمین می کند. برای ناوگان لجستیک الکتریکی، پارک های خورشیدی و کاربردهای شارژ صنعتی بهینه شده است.
پارامتر فنی
| قدرت شارژ | 120kW DC |
| نوع تفنگ شارژ | کابل تک/دوگانه ۵ متری |
| محدوده ولتاژ خروجی | 150 ‰ 1000VDC |
| محدوده جریان خروجی | 0250A |
| ظرفیت باتری | 699kWh (233kWh × 3 واحد) |
| شیمی باتری | سلول های LiFePO4، 3.2V/280Ah |
| قدرت PCS | 125 کیلووات |
| ارتباطات | اترنت / 3G / 4G / OCPP1.6J |
مزاياي خاص:
معماری اتوبوس DC برای کاهش از دست دادن قدرت و طرح ساده
شارژ EV دوگانه 120kW با سازگاری پروتکل کامل
سیستم باتری مقیاس پذیر 699kWh با طراحی ضد آتش ماژولار
مدیریت هوشمند با EMS/BMS و پشتیبان ایمنی (UPS، تهویه مطبوع)
جزئیات محصول:
![]()
سناریوی کاربرد:
![]()
![]()
![]()