| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | 100W ελαφρύ αναδιπλούμενο ηλιακό πάνελ |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 25 ΗΜΕΡΕΣ |
Περιγραφή του προϊόντος:
Απολαύστε αξιόπιστη και αποδοτική ηλιακή ενέργεια όπου και αν πάτε με αυτό το ηλιακό πάνελ ETFE 100W 2 φορές.,Εύκολο να αναδιπλωθεί και ελαφρύ σε μόνο 3,5 κιλά, έρχεται με ένα καλώδιο MC4 1,1m για απλή σύνδεση.
Τεχνική παράμετρος
| Δύναμη αιχμής | 100W |
| Αποτελεσματικότητα | 220,00% |
| Δυναμικό | 21.12V |
| Τετάρτη | 17.6V |
| Τρέχων Imp | 5.68Α |
| Καλώδιο MC4 | 1.1m |
| Μέγεθος (Αναδιπλωμένο) | 1060 × 576 × 4 mm |
| Μέγεθος (Παλιωμένο) | 576 × 525 × 35 mm |
| Καθαρό βάρος | 3.5 κιλά |
Ειδικά πλεονεκτήματα:
Υλικό ETFE ρητό και ανθεκτικό στις συνθήκες καιρού
Δύο φορές φορητή δομή
Υψηλή αποδοτικότητα μετατροπής (22%)
Αδιάβροχο και φιλικό προς το εξωτερικό σχεδιασμό
Παρέχεται με καλώδιο MC4 μήκους 1,1 μέτρων.
Ελαφρύ 3,5 κιλά
Συμπλέκτες για αποθήκευση και μεταφορά
Ευρεία ανοχή θερμοκρασίας
Πληροφορίες για το προϊόν:
![]()
Εργαστήριο:
![]()
![]()