| Nazwa marki: | Solarose |
| Numer modelu: | 100W lekki składany panel słoneczny |
| MOQ: | 10 |
| Ceny: | negotiable |
| Czas dostawy: | 25 dni |
Opis produktu:
Ciesz się niezawodną i wydajną energią słoneczną gdziekolwiek jesteś dzięki temu 100W, 2-składanemu panelowi słonecznemu ETFE. Wyposażony w wysokowydajne monokrystaliczne ogniwa 22% i wodoodporną powłokę ETFE, jest idealny do kamperów, łodzi, biwakowania i systemów zasilania off-grid. Łatwy do złożenia i lekki, waży tylko 3,5 kg, a w zestawie znajduje się kabel MC4 o długości 1,1 m, co zapewnia bezproblemowe podłączenie.
Parametry techniczne
| Moc szczytowa | 100W |
| Wydajność | 22,00% |
| Napięcie Voc | 21,12V |
| Napięcie Vmp | 17,6V |
| Prąd Imp | 5,68A |
| Kabel MC4 | 1,1m |
| Rozmiar (rozłożony) | 1060×576×4 mm |
| Rozmiar (złożony) | 576×525×35 mm |
| Waga netto | 3,5KG |
Zalety:
Materiał ETFE — trwały i odporny na warunki atmosferyczne
2-składana, przenośna konstrukcja
Wysoka wydajność konwersji (22%)
Wodoodporna i przyjazna dla środowiska zewnętrznego konstrukcja
W zestawie kabel MC4 o długości 1,1 m
Lekki, 3,5KG
Składa się kompaktowo w celu przechowywania i transportu
Szeroka tolerancja temperaturowa
Szczegóły produktu:
![]()
Warsztat fabryczny:
![]()
![]()