| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | 100W ελαφρύ αναδιπλούμενο ηλιακό πάνελ |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 25 ΗΜΕΡΕΣ |
Εύκαμπτο μονοκρυσταλλικό ηλιακό πάνελ 100W, εξαιρετικά λεπτό και ελαφρύ, ιδανικό για καμπύλες επιφάνειες
Περιγραφή προϊόντος:
Αυτό το εξαιρετικά ελαφρύ εύκαμπτο μονοκρυσταλλικό ηλιακό πάνελ 100W διαθέτει προηγμένο σχεδιασμό MWT χωρίς ράβδους και φιλικά προς το περιβάλλον υλικά. Με απόδοση 21,5% και λεπτό προφίλ 1,7 mm, ταιριάζει τέλεια σε καμπύλες επιφάνειες όπως στέγες RV, σκάφη και σκηνές. Εύκολο στην εγκατάσταση και τη μεταφορά.
Τεχνική παράμετρος
| Μέγιστη ισχύς | 100W |
| Απόδοση | 21,50% |
| Τάση (Vm) | 20,4V |
| Ρεύμα (Im) | 4,91A |
| Τάση ανοιχτού κυκλώματος | 24,6V |
| Τύπος σύνδεσης | Συμβατό με MC4 |
| Μέγεθος κυψέλης & Ποσότητα | 36 (6×6), 166×83mm |
| Μέγεθος πάνελ | 580×1040×1.7mm |
| Καθαρό βάρος | 1,48KG |
Πλεονεκτήματα:
Εύκολη εγκατάσταση και μεταφορά
Σχεδιασμός χωρίς ράβδους για υψηλότερη απόδοση
Λεπτό και ελαφρύ — ιδανικό για εφαρμογές χαμηλού φορτίου
Προσαρμόσιμο για διάφορες καμπύλες επιφάνειες
Αμόλυβδος, φιλικός προς το περιβάλλον σχεδιασμός
Εξαιρετικά λεπτές πλάκες πυριτίου με οργανική πολυμερική ενθυλάκωση
3-ετής εγγύηση, 25-ετής απόδοση ισχύος ≥82,36%
Λειτουργία τοποθεσίας:
![]()
![]()
![]()
Εργαστήριο εργοστασίου:
![]()
![]()