| نام تجاری: | Solarose |
| شماره مدل: | تک سلول 1 کیلووات ساعت |
| مقدار تولیدی: | 10 |
| قیمت: | negotiable |
| زمان تحویل: | 25 روز |
توضیحات محصول:
برای کاربردهای قوی B2B طراحی شده است، ایستگاه انرژی خورشیدی واحد سلول 1 کیلو واتس ما از فناوری باتری پیشرفته LiFePO4 برای عمر چرخه استثنایی و ثبات حرارتی استفاده می کند.این واحد یک راه حل انرژی ایده آل برای ادغام خورشیدی است، ارائه قابل اعتماد 300W خالص موج سینوس AC خروجی و کارآمد 200W شارژ خورشیدی با بهره وری 88٪. آن را دارای یک عملکرد UPS حیاتی با یک سریع <12ms زمان انتقال،تامین برق بدون وقفه برای تجهیزات حساس تجاری و مخابراتی. برای بازارهای جهانی ساخته شده است ، از هر دو استاندارد 220 و 110 ولت پشتیبانی می کند. ما خدمات OEM / ODM گسترده ای را ارائه می دهیم ، که با قابلیت تولید قوی و کنترل کیفیت دقیق پشتیبانی می شود ،ما را به شریک مورد اعتماد شما برای راه حل های قابل اعتماد ذخیره سازی انرژی تبدیل می کند.
پارامتر فنی
| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| سلول باتری | 1 × باتری LiFePO4 |
| کل انرژی | 896Wh / 1004Wh |
| ورودی AC | 220V / 110V 300W |
| ورودی PV | 1260V DC 200W حداکثر |
| خروجی AC | 300W نامگذاری شده / 600W اوج |
| خروجی های USB | 2×USB-A + 1×USB-C حداکثر 20W |
| ابعاد | ۲۹۰×۱۶۸×۲۴۸ میلی متر |
| وزن | ≤9 کیلوگرم |
مزاياي خاص:
جزئیات محصول:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
کارگاه کارخانه:
![]()
![]()