| Marka Adı: | Solarose |
| Model Numarası: | Tek hücre 1 kWh |
| Adedi: | 10 |
| Fiyat: | negotiable |
| Teslim Zamanı: | 25 gün |
Ürün tanımı:
Güçlü B2B uygulamaları için tasarlanan Tek Hücreli 1 kWh Güneş Enerjisi Santralimiz, olağanüstü döngü ömrü ve termal istikrar için gelişmiş LiFePO4 batarya teknolojisinden yararlanmaktadır.Bu ünite güneş enerjisi entegrasyonları için ideal bir güç çözümüdür., güvenilir 300W saf sinüs dalgası AC çıkışı ve% 88 verimliliği ile verimli 200W güneş şarjı sağlar. Hızlı <12ms transfer süresi ile kritik bir UPS fonksiyonuna sahiptir,hassas ticari ve telekom ekipmanları için kesintisiz güç sağlamakKüresel pazarlar için tasarlanmış, hem 220V hem de 110V standartlarını destekler.Bizi güvenilir enerji depolama çözümleri için güvenilir ortağınız yapar..
Teknik parametreler
| Özellik | Spesifikasyon |
|---|---|
| Pil hücresi | 1 x LiFePO4 pil |
| Toplam Enerji | 896Wh / 1004Wh |
| AC Girişi | 220V / 110V 300W |
| PV Girdi | 1260V DC en fazla 200W |
| AC çıkışı | 300W değerli / 600W zirve |
| USB çıkışları | 2×USB-A + 1×USB-C en fazla 20W |
| Boyutları | 290×168×248 mm |
| Ağırlık | ≤ 9 kg |
Özellik Avantajları:
Ürün ayrıntıları:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Fabrika atölyesi:
![]()
![]()