| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | Μονό κύτταρο 1 kWh |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 25 ημέρες |
Περιγραφή προϊόντος:
Σχεδιασμένο για ισχυρές εφαρμογές B2B, ο Σταθμός Παραγωγής Ηλιακής Ενέργειας Single Cell 1 kWh αξιοποιεί την προηγμένη τεχνολογία μπαταριών LiFePO4 για εξαιρετική διάρκεια ζωής κύκλου και θερμική σταθερότητα. Αυτή η μονάδα είναι μια ιδανική λύση ισχύος για ηλιακές ενσωματώσεις, παρέχοντας αξιόπιστη έξοδο AC 300W καθαρού ημιτονοειδούς κύματος και αποδοτική φόρτιση ηλιακής ενέργειας 200W με απόδοση 88%. Διαθέτει μια κρίσιμη λειτουργία UPS με γρήγορο <12ms χρόνο μεταφοράς, εξασφαλίζοντας αδιάλειπτη ισχύ για ευαίσθητο εμπορικό και τηλεπικοινωνιακό εξοπλισμό. Κατασκευασμένο για παγκόσμιες αγορές, υποστηρίζει τόσο τα πρότυπα 220V όσο και 110V. Προσφέρουμε εκτεταμένες υπηρεσίες OEM/ODM, υποστηριζόμενες από ισχυρή κατασκευαστική ικανότητα και αυστηρό έλεγχο ποιότητας, καθιστώντας μας τον αξιόπιστο συνεργάτη σας για αξιόπιστες λύσεις αποθήκευσης ενέργειας.
Τεχνική παράμετρος
| Χαρακτηριστικό | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Κυψέλη μπαταρίας | 1× μπαταρία LiFePO4 |
| Συνολική Ενέργεια | 896Wh / 1004Wh |
| Είσοδος AC | 220V / 110V 300W |
| Είσοδος PV | 12–60V DC 200W max |
| Έξοδος AC | 300W ονομαστική / 600W μέγιστη |
| Έξοδοι USB | 2×USB-A + 1×USB-C 20W max |
| Διαστάσεις | 290×168×248 mm |
| Βάρος | ≤9 kg |
Πλεονεκτήματα χαρακτηριστικών:
Λεπτομέρειες προϊόντος:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Εργαστήριο εργοστασίου:
![]()
![]()