| Nazwa marki: | Solarose |
| Numer modelu: | 100W lekki składany panel słoneczny |
| MOQ: | 10 |
| Ceny: | negotiable |
| Czas dostawy: | 25 dni |
100W Ultra-lekki elastyczny panel słoneczny mono z MC4, sprawność 21,5%
Opis produktu:
Zaprojektowany z myślą o elastyczności i lekkości, ten elastyczny panel słoneczny mono o mocy 100W zapewnia wysoką wydajność przy niskim profilu. Idealny do instalacji off-grid i zakrzywionych na jachtach, pojazdach, namiotach i innych.
Parametry techniczne
| Maksymalna moc | 100W |
| Sprawność | 21,50% |
| Voc | 24,6V |
| Isc | 5,22A |
| Rozmiar | 580×1040×1,7mm |
| Złącze | Kompatybilne z MC4 |
| Waga | 1,48KG |
Zalety:
Lekka i ultracienka konstrukcja
Wysokowydajne monokrystaliczne ogniwa MWT
Dopasowany do zakrzywionych lub nierównych powierzchni
Brak szyn zbiorczych – wyższa niezawodność i estetyka
Ekologiczna konstrukcja bezołowiowa
Łatwy montaż przy niskich kosztach transportu
Gwarancja: 3 lata; Moc wyjściowa: 82,36% po 25 latach
Eksploatacja w miejscu:
![]()
![]()
![]()
Warsztat fabryczny:
![]()
![]()