| Nazwa marki: | Solarose |
| Numer modelu: | Elektrownia energii słonecznej o wysokiej pojemności 5 kWh |
| MOQ: | 10 |
| Ceny: | negotiable |
| Czas dostawy: | 35 dni |
Home System akumulatorów na układ 40.96kWh z zintegrowanym 5KW Inwerter dla zapasowej energii
Opis produktu:
Ten 5,12 kWh system fotowoltaiczny jest przeznaczony do rozproszonych zastosowań magazynowania energii słonecznej.i dwukierunkowy falownik do dostarczania do 2400W ciągłej mocy AC. Dzięki ochronie IP65 i szerokiej kompatybilności wejścia fotowoltaicznego obsługuje zarówno operacje w sieci, jak i poza siecią dla małych obiektów komercyjnych, elektryfikacji wiejskich i modułowych stacji energetycznych.Długa żywotność 6000 cykli i inteligentny interfejs komunikacyjny zapewniają wysoką niezawodność i łatwe monitorowanie w środowiskach przemysłowych.
Parametry techniczne
| Atrybut | Opis |
|---|---|
| Rodzaj akumulatora | LiFePO4 |
| Pojemność nominalna | 100Ah / 51.2V |
| Przechowywanie energii | 5120Wh |
| Maksymalna moc wejściowa PV | 1000 W × 2 |
| Moc wyjściowa AC | 2400W |
| Poziom ochrony | IP65 |
| Komunikacja | Wi-Fi / Bluetooth / RS485 |
| Wymiary | 520 × 181 × 715 mm |
Zalety charakterystyczne:
Modułowa konstrukcja umożliwia elastyczną ekspansję mocy.
Obudowa IP65 nadająca się do użytku na zewnątrz.
Podwójne kanały wejściowe PV poprawiają wydajność wychwytywania energii.
Akumulator LiFePO4 o wysokim cyklu 6000 zapewnia długą żywotność.
Inteligentny system BMS do monitorowania i ochrony w czasie rzeczywistym.
Kompatybilny z komercyjnymi i przemysłowymi systemami słonecznymi.
Efektywne zarządzanie cieplne przy pomocy folii grzewczej.
Zgodne z normami CE, CB, EMC, VDE-AR-N 4105, UN38.3, normy EN50549.
Szczegóły produktu:
![]()
![]()
![]()
Warsztaty fabryczne:
![]()