| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | Σταθμός παραγωγής ενέργειας ηλιακής ενέργειας υψηλής χωρητικότητας 5kwh |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 35 ημέρες |
Οικιακό σύστημα συσσωρευτικών μπαταριών 40.96kWh με ενσωματωμένο μετατροπέα 5KW για εφεδρική ενέργεια
Περιγραφή του προϊόντος:
Αυτό το 5,12kWh ηλιακό φωτοβολταϊκό σύστημα έχει σχεδιαστεί για εφαρμογές κατανεμημένης αποθήκευσης ηλιακής ενέργειας.και αμφίδρομος μετατροπέας για την παροχή έως 2400W συνεχούς ισχύος εναλλασσόμενης ενέργειαςΜε προστασία IP65 και ευρεία συμβατότητα εισόδου φωτοβολταϊκής ενέργειας, υποστηρίζει λειτουργίες τόσο στο δίκτυο όσο και εκτός του δικτύου για μικρές εμπορικές εγκαταστάσεις, αγροτική ηλεκτροδότηση και αρθρωτούς σταθμούς ενέργειας.Η μακρά διάρκεια ζωής του 6000 κύκλων και η έξυπνη διεπαφή επικοινωνίας του εξασφαλίζουν υψηλή αξιοπιστία και εύκολη παρακολούθηση σε βιομηχανικά περιβάλλοντα.
Τεχνική παράμετρος
| Ειδικότητα | Περιγραφή |
|---|---|
| Τύπος μπαταρίας | LiFePO4 |
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 100Ah / 51.2V |
| Αποθήκευση ενέργειας | 5120Wh |
| Μέγιστη ισχύς εισόδου PV | 1000W × 2 |
| Δύναμη εξόδου εναλλασσόμενου ρεύματος | 2400W |
| Επίπεδο προστασίας | IP65 |
| Επικοινωνία | WiFi / Bluetooth / RS485 |
| Μέγεθος | 520 × 181 × 715 mm |
Ειδικά πλεονεκτήματα:
Η αρθρωτή σχεδίαση υποστηρίζει ευέλικτη επέκταση ισχύος.
Κεφάλαιο IP65 κατάλληλο για εξωτερικά περιβάλλοντα.
Δύο κανάλια εισόδου φωτοβολταϊκών βελτιώνουν την αποδοτικότητα συλλογής ενέργειας.
Η μπαταρία LiFePO4 υψηλού κύκλου 6000 εξασφαλίζει μακρά διάρκεια ζωής.
Έξυπνο σύστημα BMS για παρακολούθηση και προστασία σε πραγματικό χρόνο.
Είναι συμβατό με εμπορικά και βιομηχανικά ηλιακά συστήματα.
Αποδοτική θερμική διαχείριση με υποστήριξη θερμαντικής ταινίας.
Συμμορφώνεται με τις απαιτήσεις CE, CB, EMC, VDE-AR-N 4105, UN38.3, πρότυπα EN50549.
Πληροφορίες για το προϊόν:
![]()
![]()
![]()
Εργαστήριο:
![]()