| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | 380W ελαφρύ αναδιπλούμενο ηλιακό πάνελ |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 25 ΗΜΕΡΕΣ |
Εξαιρετικά ελαφρύ εύκαμπτο ηλιακό πάνελ 380W με τεχνολογία Half-Cell – MC4, 21,5% απόδοση
Περιγραφή προϊόντος:
Μια ευέλικτη λύση για παραγωγή ηλιακής ενέργειας υψηλής απόδοσης. Αυτό το πάνελ 380W χρησιμοποιεί μισοκομμένα MWT κύτταρα για βελτιστοποιημένη ανοχή σκίασης και υψηλότερη απόδοση. Κατασκευασμένο για κινητές εφαρμογές, θαλάσσιες, RV ή αρχιτεκτονική ενσωμάτωση σε καμπύλες ή μη άκαμπτες επιφάνειες.
Τεχνική παράμετρος
| Ισχύς εξόδου | 380W ±5W |
| Τάση / Ρεύμα | 35.5V / 10.7A |
| Voc / Isc | 43.0V / 11.3A |
| Απόδοση | 21.50% |
| Μέγεθος | 1850×1070×2.5mm |
| Βάρος | 5.7KG |
| Διάταξη κυψελών | Half-Cell (διάταξη 21×6) |
| Σύνδεσμος | Συμβατό με MC4 |
Πλεονεκτήματα χαρακτηριστικών:
Εξαιρετικά λεπτό ηλιακό πάνελ κορυφαίας ποιότητας
Προσαρμόσιμο σε μη επίπεδες επιφάνειες
Εξαιρετικά αποδοτικό με μακροχρόνια απόδοση
Αρχιτεκτονική Half-cell για αυξημένη ανθεκτικότητα
Εγγύηση προϊόντος 3 ετών + διατήρηση ισχύος 25 ετών
Λειτουργία τοποθεσίας:
![]()
![]()
![]()
Εργαστήριο εργοστασίου:
![]()
![]()