| Nazwa marki: | Solarose |
| Numer modelu: | 380 W lekki składany panel słoneczny |
| MOQ: | 10 |
| Ceny: | negotiable |
| Czas dostawy: | 25 dni |
Ultra-Light 380W elastyczny panel słoneczny z technologią półkomórkową MC4, 21,5% wydajność
Opis produktu:
To elastyczne rozwiązanie do wytwarzania energii słonecznej o wysokiej wydajności.lub integracji architektonicznej na wygiętych lub nieuszkodzonych powierzchniach.
Parametry techniczne
| Moc wyjściowa | 380 W ± 5 W |
| napięcie / prąd | 35.5V / 10.7A |
| / Voc / Isc | 43.0V / 11.3A |
| Efektywność | 210,50% |
| Wielkość | 1850 × 1070 × 2,5 mm |
| Waga | 50,7 kg |
| Format komórki | Półkomórka (21×6 układu) |
| Złącze | MC4 Kompatybilny |
Zalety charakterystyczne:
Ekstremalnie cienkie panele słoneczne klasy premium
Przystosowane do powierzchni niepłaskich
Wysoka wydajność z długoterminową wydajnością
Architektura półkomórkowa zwiększa trwałość
3-letnia gwarancja produktu + 25-letnia utrzymanie mocy
Działanie na miejscu:
![]()
![]()
![]()
Warsztaty fabryczne:
![]()
![]()