| نام تجاری: | Solarose |
| شماره مدل: | پنل خورشیدی تاشو سبک 380W |
| مقدار تولیدی: | 10 |
| قیمت: | negotiable |
| زمان تحویل: | 25 روز |
پانل خورشیدی انعطاف پذیر فوق سبک 380 وات با تکنولوژی نیمه سلول MC4 ، 21.5٪ کارایی
توضیحات محصول:
یک راه حل انعطاف پذیر برای تولید انرژی خورشیدی با عملکرد بالا. این پنل 380W از سلول های نیمه قطعی MWT برای تحمل بهینه سایه و خروجی بالاتر استفاده می کند. برای تلفن همراه، دریایی، RV ساخته شده است،یا ادغام معماری بر روی سطوح منحنی یا غیر سفت.
پارامتر فنی
| قدرت خروجی | 380W ±5W |
| ولتاژ / جریان | 35.5V / 10.7A |
| آواز | 43.0V / 11.3A |
| کارایی | 21.50 درصد |
| اندازه | 1850×1070×2.5 میلی متر |
| وزن | 5.7 کیلوگرم |
| فرمت سلول | نیمه سلول (21×6 طرح) |
| کانکتور | MC4 سازگار است |
مزاياي خاص:
پانل خورشیدی فوق باریک درجه برتر
با سطوح غیر صاف سازگار
کارایی بالا با عملکرد بلند مدت
معماری نیمه سلولی برای افزایش دوام
3 سال گارانتی محصول + 25 سال نگه داشتن قدرت
عملیات سایت:
![]()
![]()
![]()
کارگاه کارخانه:
![]()
![]()