| نام تجاری: | Solarose |
| شماره مدل: | 120 وات |
| مقدار تولیدی: | 10 |
| قیمت: | negotiable |
سیستم شارژ اتوبوس DC EV با ذخیره سازی انرژی 699kWh و قدرت خروجی 120kW
توضیحات محصول:
این راه حل اتوبوس DC مبتنی بر کابینت حداکثر انعطاف پذیری را برای ترمینال های ناوگان EV فراهم می کند. EMS پیشرفته و شارژرهای EV آماده پروتکل تضمین ادغام سیستم بهینه و پشتیبانی شبکه.
پارامتر فنی
| ماده | مشخصات |
| قدرت شارژر EV | 120kW DC |
| رابط شارژ | اسلحه دو نفره/ تک نفره، کابل ۵ متری |
| محدوده ولتاژ شارژ | 150 ‰ 1000VDC |
| حداکثر جریان خروجی | 250A |
| ظرفیت بسته باتری | 699kWh (233kWh × 3) |
| مشخصات سلول باتری | 3.2V / 280Ah LFP |
| سیستم PCS | 125kW DC-Coupled |
| پروتکل های ارتباطی | اترنت / 3G / 4G / OCPP1.6J |
مزاياي خاص:
طراحی کابینت فشرده با ماژول های باتری مقیاس پذیر
پشتیبانی از تراشیدن اوج، تغییر بار و سوخت گیری سریع ناوگان EV
سیستم کنترل و حفاظت از انرژی کامل
ایده آل برای استفاده های تجاری خورشیدی + ذخیره سازی + شارژ
جزئیات محصول:
![]()
سناریوی کاربرد:
![]()
![]()
![]()