| Marka Adı: | Solarose |
| Model Numarası: | 120W |
| Adedi: | 10 |
| Fiyat: | negotiable |
699kWh enerji depolama ve 120kW çıkış gücü ile DC otobüs EV şarj sistemi
Ürün tanımı:
Bu kabine tabanlı DC otobüs çözümü, EV filo terminalleri için maksimum esneklik sağlar. Gelişmiş EMS ve protokol hazır EV şarj cihazları optimal sistem entegrasyonunu ve şebeke desteğini sağlar.
Teknik parametreler
| Ürün | Özellikleri |
| EV şarj gücü | 120kW DC |
| Şarj Arayüzü | Çift/tek silah, 5 metrelik kablo |
| Şarj voltaj aralığı | 150-1000VDC |
| Maksimum çıkış akımı | 250A |
| Pil paketi kapasitesi | 699kWh (233kWh × 3) |
| Pil hücresi özellikleri | 3.2V / 280Ah LFP |
| PCS Sistemi | 125kW DC bağlantılı |
| İletişim Protokolleri | Ethernet / 3G / 4G / OCPP1.6J |
Özellik Avantajları:
Ölçeklenebilir pil modülleri ile kompakt dolap tasarımı
Zirve tıraşını, yük değişimini ve hızlı EV filosu yakıt doldurmasını destekler
Tam yığın enerji kontrol ve koruma sistemi
Ticari güneş + depolama + şarj uygulamaları için idealdir
Ürün ayrıntıları:
![]()
Uygulama Senaryosu:
![]()
![]()
![]()