| Merknaam: | Solarose |
| Modelnummer: | 200W lichtgewicht opvouwbaar zonnepaneel |
| MOQ: | 10 |
| Prijs: | negotiable |
| Leveringstermijn: | 25 DAGEN |
Product beschrijving:
Dit 200W 4-voudig ETFE zonnepaneel levert efficiënte en betrouwbare zonne-energie voor uw off-grid avonturen. Met 23% hoog rendement monocrystalline cellen en waterdichte ETFE coating, is het perfect voor campers, boten en back-up stroomsystemen. Wordt geleverd met een 0,6 m MC4-kabel en kan worden opgevouwen voor gemakkelijk transport.
Technische parameters
| Piekvermogen | 200W |
| Rendement | 23% |
| Spanning Voc | 23.76V |
| Spanning Vmp | 19.8V |
| Stroom Imp | 10.1A |
| MC4 Kabel | 0.6m |
| Afmetingen (Uitgevouwen) | 2360×545×4 mm |
| Afmetingen (Opgevouwen) | 545×530×45 mm |
Voordelen:
ETFE materiaal voor extra sterkte en weerbestendigheid
4-voudig ontwerp—draagbaar en ruimtebesparend
Hoge 23% conversie-efficiëntie
Waterdicht, duurzaam voor gebruik buitenshuis
MC4-kabel inbegrepen voor eenvoudige aansluiting
Werkt bij temperaturen van -20℃ tot +75℃
Geweldig voor campers, boten, tenten en zonnegeneratoren
Productdetails:
![]()
Fabriekswerkplaats:
![]()
![]()