| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | 200W ελαφρύ αναδιπλούμενο ηλιακό πάνελ |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 25 ΗΜΕΡΕΣ |
Περιγραφή προϊόντος:
Αυτό το ηλιακό πάνελ ETFE 200W 4-πτυχών προσφέρει αποδοτική και αξιόπιστη ηλιακή ενέργεια για τις περιπέτειές σας εκτός δικτύου. Με μονοκρυσταλλικά κύτταρα υψηλής απόδοσης 23% και αδιάβροχη επίστρωση ETFE, είναι ιδανικό για RVs, σκάφη και συστήματα εφεδρικής ενέργειας. Διαθέτει καλώδιο MC4 0,6m και διπλώνει για εύκολη φορητότητα.
Τεχνική παράμετρος
| Μέγιστη ισχύς | 200W |
| Απόδοση | 23% |
| Τάση Voc | 23.76V |
| Τάση Vmp | 19.8V |
| Ρεύμα Imp | 10.1A |
| Καλώδιο MC4 | 0.6m |
| Μέγεθος (ξεδιπλωμένο) | 2360×545×4 mm |
| Μέγεθος (διπλωμένο) | 545×530×45 mm |
Πλεονεκτήματα χαρακτηριστικών:
Υλικό ETFE για επιπλέον αντοχή και ανθεκτικότητα στις καιρικές συνθήκες
Σχεδιασμός 4-πτυχών—φορητό και εξοικονόμηση χώρου
Υψηλή απόδοση μετατροπής 23%
Αδιάβροχο, ανθεκτικό για υπαίθρια χρήση
Καλώδιο MC4 περιλαμβάνεται για εύκολη σύνδεση
Λειτουργεί σε θερμοκρασίες από -20℃ έως +75℃
Ιδανικό για RVs, σκάφη, σκηνές και ηλιακούς γεννήτριες
Λεπτομέρειες προϊόντος:
![]()
Εργαστήριο εργοστασίου:
![]()
![]()