| Marka Adı: | Solarose |
| Model Numarası: | 200W hafif katlanabilir güneş paneli |
| Adedi: | 10 |
| Fiyat: | negotiable |
| Teslim Zamanı: | 25 gün |
Ürün tanımı:
Bu 200W 4 katlı ETFE güneş paneli, şebeke dışı maceralarınız için verimli ve güvenilir güneş enerjisi sağlar.Karavanlar için mükemmel.0,6 metrelik MC4 kablosuyla geliyor ve kolay taşınabilirlik için katlanır.
Teknik parametreler
| Zirve Gücü | 200W |
| Verimlilik | % 23 |
| Voltaj Voc | 23.76V |
| Voltaj Vmp | 19.8V |
| Mevcut Imp | 10.1A |
| MC4 Kablosu | 0.6m |
| Boyut (Kapatılmamış) | 2360×545×4 mm |
| Boyut (katlanmış) | 545×530×45 mm |
Özellik Avantajları:
ETFE malzemesi, ekstra dayanıklılık ve hava durumuna karşı dayanıklılık için
Dört katlı tasarım taşınabilir ve alan tasarrufu
Yüksek% 23 dönüşüm verimliliği
Su geçirmez, dış mekan kullanım için dayanıklı
MC4 kablosu kolay bağlantı için dahil
-20°C'den +75°C'ye kadar sıcaklıklarda çalışır
Karavanlar, tekneler, çadırlar ve güneş jeneratörleri için mükemmel
Ürün ayrıntıları:
![]()
Fabrika atölyesi:
![]()
![]()