| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | 380W ελαφρύ αναδιπλούμενο ηλιακό πάνελ |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 25 ΗΜΕΡΕΣ |
380W Μονοκρυσταλλικό Εύκαμπτο Ηλιακό Πάνελ – Ελαφρύ, Ανθεκτικό και Φιλικό στις Καμπύλες
Περιγραφή προϊόντος:
Σχεδιασμένο για προηγμένες ηλιακές εφαρμογές, το εύκαμπτο πάνελ 380W διαθέτει εξαιρετικά λεπτά υλικά και κατασκευή MWT μισού κυττάρου. Αυτό το καθιστά ιδανικό για καμπύλα ή κινητά περιβάλλοντα με περιορισμούς χώρου και βάρους, όπως γιοτ, τροχόσπιτα και αυτόνομα εξοχικά.
Τεχνική παράμετρος
| Ονομαστική Ισχύς | 380W |
| Απόδοση | 21.50% |
| Τάση @ Pmax | 35.5V |
| Ρεύμα @ Pmax | 10.7A |
| Voc / Isc | 43.0V / 11.3A |
| Διάταξη Κυψελών | 126 τεμ (Μισό Κύτταρο) |
| Διαστάσεις | 1850×1070×2.5mm |
| Βάρος | 5.7KG |
| Σύνδεσμος | Συμβατό με MC4 |
Πλεονεκτήματα Χαρακτηριστικών:
Σχεδιασμένο για ηλιακά συστήματα υψηλής απόδοσης
Εύκαμπτος σχεδιασμός για καμπύλες εγκαταστάσεις
Αρχιτεκτονική κυψελών MWT χωρίς busbar
Κατασκευή χωρίς μόλυβδο και φιλική προς το περιβάλλον
3-ετής εγγύηση προϊόντος + 25-ετής εγγύηση απόδοσης
Λειτουργία τοποθεσίας:
![]()
![]()
![]()
Εργαστήριο εργοστασίου:
![]()
![]()