| نام تجاری: | Solarose |
| شماره مدل: | پنل خورشیدی تاشو سبک 380W |
| مقدار تولیدی: | 10 |
| قیمت: | negotiable |
| زمان تحویل: | 25 روز |
پانل خورشیدی انعطاف پذیر ۳۸۰ وات سبک وزن، با دوام و سازگار با منحنی
توضیحات محصول:
طراحی شده برای کاربردهای پیشرفته خورشیدی، پنل انعطاف پذیر 380W دارای مواد بسیار نازک و ساخت نیمه سلول MWT است.این باعث می شود که آن را برای محیط های منحنی و یا متحرک با محدودیت های فضای و وزن مناسب است، مانند قایق، RV ها و کابین های خارج از شبکه.
پارامتر فنی
| تولید نامی | ۳۸۰ وات |
| کارایی | 21.50 درصد |
| ولتاژ @ Pmax | 35.5 ولت |
| در حال حاضر @ Pmax | 10.7A |
| آواز | 43.0V / 11.3A |
| ساختار سلول | ۱۲۶ عدد (نصف سلول) |
| ابعاد | 1850×1070×2.5 میلی متر |
| وزن | 5.7 کیلوگرم |
| کانکتور | MC4 سازگار است |
مزاياي خاص:
طراحی شده برای سیستم های خورشیدی متحرک با عملکرد بالا
طراحی انعطاف پذیر برای دستگاه های منحنی
معماری سلول MWT بدون بار بس
ساخت بدون سرب و زیست محیطی
3 سال گارانتی محصول + 25 سال گارانتی محصول
عملیات سایت:
![]()
![]()
![]()
کارگاه کارخانه:
![]()
![]()