| نام تجاری: | Solarose |
| شماره مدل: | پانل خورشیدی تاشو 200W سبک وزن |
| مقدار تولیدی: | 10 |
| قیمت: | negotiable |
| زمان تحویل: | 25 روز |
توضیحات محصول:
این پانل با ارائه 200 وات انرژی خورشیدی با کارایی بالا در قالب انعطاف پذیر، برای کاربردهای خورشیدی منحنی و سبک طراحی شده است.ساخته شده با مواد پیشرفته گیره بندی و سلول های MWT بدون جوش، عملکرد طولانی مدت را در محیط های متنوع تضمین می کند.
پارامتر فنی
| قدرت | 200 وات |
| کارایی | 21.50 درصد |
| Vm / Im | 19.8V / 10.11A |
| آواز | 23.9V / 10.65A |
| کانکتور | MC4 سازگار است |
| اندازه | 1270×900×2.5 میلی متر |
| فرمت سلول | ۷۰ عدد (۵×۱۴) |
| وزن خالص | 3.4 کیلوگرم |
مزاياي خاص:
سبک وزن و آسان برای نصب
سازگار با سطوح ناهموار و منحنی
طراحی بدون میله برای زیبایی بهتر
سازگار با محیط زیست و قابل تنظیم
3-سال گارانتی محصول + 25-سال حفظ تولید (82.36٪)
عملیات سایت:
![]()
![]()
![]()
کارگاه کارخانه:
![]()
![]()