| Nazwa marki: | Solarose |
| Numer modelu: | 200 W lekki składany panel słoneczny |
| MOQ: | 10 |
| Ceny: | negotiable |
| Czas dostawy: | 25 dni |
Opis produktu:
Dostarczając 200W wysoko wydajnej energii słonecznej w elastycznym formacie, panel ten został zaprojektowany do zakrzywionych i lekkich zastosowań solarnych. Zbudowany z zaawansowanych materiałów enkapsulacyjnych i bezlutowych ogniw MWT, zapewnia długotrwałą wydajność w zróżnicowanych środowiskach.
Parametry techniczne
| Moc | 200W |
| Sprawność | 21.50% |
| Vm / Im | 19.8V / 10.11A |
| Voc / Isc | 23.9V / 10.65A |
| Złącze | Kompatybilne z MC4 |
| Rozmiar | 1270×900×2.5mm |
| Format ogniw | 70 szt. (5×14) |
| Waga netto | 3.4KG |
Zalety:
Lekki i łatwy w instalacji
Kompatybilny z nierównymi i zakrzywionymi powierzchniami
Konstrukcja bez szyn zbiorczych dla poprawy estetyki
Ekologiczny i konfigurowalny
3-letnia gwarancja na produkt + 25-letnia retencja mocy wyjściowej (82.36%)
Eksploatacja w miejscu:
![]()
![]()
![]()
Warsztat fabryczny:
![]()
![]()