| نام تجاری: | Solarose |
| شماره مدل: | پنل خورشیدی تاشو سبک 380W |
| مقدار تولیدی: | 10 |
| قیمت: | negotiable |
| زمان تحویل: | 25 روز |
توضیحات محصول:
این پنل خورشیدی انعطاف پذیر 380 وات با قدرت بالا با استفاده از تکنولوژی نیمه سلول MWT و محاصره فوق نازک عملکرد بالایی را ارائه می دهد.و پروژه های خارج از شبکه که در آن پنل های سفت سنتی مناسب نیستندسبک وزن، انعطاف پذیر و محکم
پارامتر فنی
| حداکثر قدرت | ۳۸۰ وات |
| ولتاژ / جریان | 35.5V / 10.7A |
| آواز | 43.0V / 11.3A |
| کارایی | 21.50 درصد |
| نوع سلول و طرح | نصف سلول، 126 عدد (21×6) |
| اندازه | 1850×1070×2.5 میلی متر |
| وزن | 5.7 کیلوگرم |
| کانکتور | MC4 سازگار است |
مزاياي خاص:
نصب آسان و کم هزینه
سبک وزن و فوق العاده باریک
طراحی بدون بار بس با کارایی بالا
قابل تنظیم برای محیط های مختلف
تکنولوژی MWT سازگار با محیط زیست، بدون سرب و بدون جوش
0سازگاری شعاع خم شدن.3m
گارانتی 3 ساله، 25 سال خروجی برق ≥82.36٪
عملیات سایت:
![]()
![]()
![]()
کارگاه کارخانه:
![]()
![]()