| Nazwa marki: | Solarose |
| Numer modelu: | 380 W lekki składany panel słoneczny |
| MOQ: | 10 |
| Ceny: | negotiable |
| Czas dostawy: | 25 dni |
Opis produktu:
Ten 380W panel słoneczny oferuje najwyższą wydajność, wykorzystując technologię półkomórkową MWT i ultracienką kapsułę.i projekty poza siecią, gdzie tradycyjne sztywne panele nie są odpowiednieLekki, giętki i solidny.
Parametry techniczne
| Maksymalna moc | 380 W |
| napięcie / prąd | 35.5V / 10.7A |
| / Voc / Isc | 43.0V / 11.3A |
| Efektywność | 210,50% |
| Rodzaj komórki i układ | Pół komórki, 126 sztuk (21×6) |
| Wielkość | 1850 × 1070 × 2,5 mm |
| Waga | 50,7 kg |
| Złącze | MC4 Kompatybilny |
Zalety charakterystyczne:
Łatwe i niedrogie zainstalowanie
Lekkie i bardzo szczupłe, idealnie nadające się do wykonywania krzywych powierzchni
Wysokiej wydajności konstrukcja bez pręta
Dostosowany do różnych środowisk
Ekologiczna, wolna od ołowiu i bez lutowania technologia MWT
0Kompatybilność promienia gięcia 0,3 m
3 lata gwarancji, 25 lat mocy wyjściowej ≥ 82,36%
Działanie na miejscu:
![]()
![]()
![]()
Warsztaty fabryczne:
![]()
![]()