| Merknaam: | Solarose |
| Modelnummer: | 10 kW vermogen |
| MOQ: | 10 |
| Prijs: | negotiable |
| Leveringstermijn: | 25 DAGEN |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, L/C |
10 kW inverter & 14.336KWH batterij geïntegreerde all-in-one zonne-generator voor batterij energieopslag systeem, 90 - 450Vdc PV Input
Productbeschrijving:
| Vermogen van de omvormer | Continu 10 kW |
| Batterijcapaciteit | 14.336KWh, 51.2V, 280Ah |
| Laadspanning | 58.4V |
| Laadstroom | Normaal 100A, maximaal 100A |
| Ontladingsstroom | Normale 100A, maximale 110A, maximale piek 150A |
| Ontlading afgesneden Spanning | 43.2V |
| Invoerspanningsbereik (PV) | 90 - 450Vdc |
| Uitgangsspanning (AC) | 230Vac ± 5% |
| Frequentie | 50Hz / 60Hz |
| Communicatie | RS485 / CAN, RJ45-poort, WiFi |
| Inlaatvermogen (PV) | 5 kW |
| Werktemperatuurbereik | -20°C - 50°C |
| Typ van installatie | Wandmontage |
Voordelen:
Productgegevens:
![]()
![]()